facebook
PL | EN

Oferta

Oferta Dystrybucja Szkolenia Projekty

Oferta

Bezzałogowe Statki Powietrzne

Naczelną zasadą firmy jest oferowanie Naszym Klientom jedynie sprawdzonych, najwyższej jakości dronów. Dlatego też, od początku istnienia firmy projektujemy i produkujemy platformy dronów, które spełniają najwyższe wymagania stawiane nam przez Klientów. 

Kompetencje naszej wykwalifikowanej kadry inżynierów  - projektantów, konstruktorów, awioników, elektroników i programistów, zdobywane w Polsce i zagranicą, są gwarantem najwyższej jakości i wysokiego poziomu innowacyjności oferowanych przez nas platform. Nasze drony są stosowane i zdobyły uznanie w:
  • aplikacjach wojskowych 
  • geodezji,
  • precyzyjnym rolnictwie,
  • monitoringu,inspekcji, obserwacji i nadzorze
  • leśnictwie
  • ochronie środowiska
  • i wielu innych dziedzinach, gdzie stosowanie dronów jest tylko możliwe

Głowice obserwacyjne EO/IR

Wszelkie wyposażenie przenoszone przez nasze bezzałogowe statki powietrzne montowane jest do platformy za pośrednictwem szybkozłącza elektromechanicznego. Jego konstrukcja i materiał, z którego został wykonany, zapewnia bardzo krótki czas montażu wyposażenia, a także jego bezpieczeństwo w trakcie lotu.

Stacje Kierowania i Kontroli UAV

Lekka Mobilna Stacja Kierowania i Kontroli zbudowana w oparciu o spełniający normy MIL-STD-810G, IP65 i MIL-STD-461F pancerny tablet Getac F110. Tablet łączy w sobie ogromną wydajność dzięki procesorowi 6-tej generacji Intel® Core™, duży 11,6-calowy ekran oraz lekką konstrukcję. Stacja kierowania została zaprojektowana przez aktywnych operatorów UAVO dla profesjonalistów.
Wyposażona w ergonomiczne joysticki, switche i przyciski, zapewnia możliwość operowania bsp i przez długi czas, bez powodowania zmęczenia operatorów. Wszelkie wyposażenie zostało rozmieszczone w sposób maksymalnie ułatwiający ich pracę. Stacja może być używana zarówno na szelkach, jak i umiejscowiona na stole, co czyni ją interfejsem uniwersalnym.

Realizacja strony internetowej SEI Weboski / Wojciech Małysz