facebook
PL | EN

Dystrybucja

Oferta Dystrybucja Szkolenia Projekty

Drony do zastosowań specjalnych

S-410 Tiguar

-S 410 Tiguar to bezzałogowy system latający przeznaczony do profesjonalnego użycia. Jest on dostępny w kilku wersjach:
- Platforma latająca przeznaczona dla integratorów i ośrodków badawczo-rozwojowych
- Autonomiczna platforma latająca wyposażona w autorski system autopilota dla ośrodków szkoleniowych
- W pełni wyposażony system bezzałogowy z redundantnym autopilotem oraz głowicą obserwacyjną do podejmowania decyzji w oparciu o dane z powietrza

Tiguar to konstrukcja modularna, dająca dużą elastyczność i spełniająca wymagania w wielu zastosowaniach. W trakcie projektowania, główny nacisk został położony na wyśrubowane parametry, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.

System S-410 Tiguar jest znaczącym rozwinięciem wcześniejszej S-380 Barracuda, która sprawdziła się w setkach misji takich jak misje ratownicze w Australii, inspekcje gazociągów oraz trakcji kolejowych.


Delair-Tech

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem francuskiej firmy Delair-Tech produkującej rewelacyjne drony w układzie płatowca dedykowane branży geodezyjnej, precyzyjnemy rolnictwu a także obserwacji i monitoringowi dużych areałów i obiektów liniowych. Producent oferuje platformy DT-18 oraz DT-26 odznaczające się czasem lotu do 4 godzin, w czasie których samoloty mogą przebyć dystans 200km. Transfer danych pozyskanych w czasie lotu odbywa się w czasie rzeczywistym drogą satelitarną lub siecią komórkową. 

Samoloty Delair-Tech posiadają możliwość montażu zasobników z wieloma typami głowic optoelektronicznych - od światła widzialnego do bliskiej podczerwieni. Producent udostępnia również intuicyjne oprogramowanie wspierające loty autonomiczne. 

Samoloty Delair-Tech są wykorzystywane na całym świecie - od Kanady po Afrykę. Mogą latać w bardzo trudnych warunkach i są niezawodne. Poprzez kliknięcie w logo producenta z lewej strony zostaną Państwo przeniesieni na jego stronę, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu firmy Delair-Tech prezentującego możliwości sprzętu przez nią produkowanego. 

Realizacja strony internetowej SEI Weboski / Wojciech Małysz